AUTOHOLOWANIE SZCZECIN

Laweta w Szczecinie już od 89

TANIA LAWETA SZCZECIN I OKOLICE

🏠 PDS » Autoholowanie Szczecin

AUTOHOLOWANIE SZCZECIN

Całodobowe wyjazdy do wypadków, stłuczek i awarii na drodze o każdej porze roku.

Potrzebujesz holować auto na terenie Szczecina? Zadzwoń, a na pewno się dogadamy. Pamiętaj o tym, aby korzystać z firm, które posiadają ubezpieczenie ładunku czyli OCP.

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na drodze? Gwarantujemy błyskawiczną reakcję na każde zgłoszenie holowania auta na terenie Szczecina i okolic.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, jesteśmy doświadczonym warsztatem naprawczym oraz posiadamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę związaną z naprawą i holowaniem swojego pojazdu. Oferujemy konkurencyjne ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.

Wykonujemy także kompleksowe naprawy powypadkowe, diagnostykę komputerową, mechanikę, przeglądy, montujemy i naprawiamy klimatyzację. Zachęcam do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi.

Oferujemy:

 • auto holowanie i transport pojazdów osobowych, dostawczych na terenie kraju i za granicę - Szczecin i okolice - 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu
 • szybkość obsługi - gwarantujemy błyskawiczny dojazd do klienta
 • konkurencyjne ceny za usługi - wystawiamy faktury VAT
 • transport na auto lawecie
 • transport różnych ładunków na auto lawecie (firma dysponuje 3 holownikami)
 • auto pomoc na drodze
 • auto pomoc na drodze (drobne naprawy)
 • awaryjne otwieranie pojazdów
 • Jeśli potrzebna Ci jest laweta i holowanie Twojego pojazdu nie wahaj się i dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy.

  📞 ZADZWOŃ »

  DLACZEGO MY?

  Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi dla każdego. Poniżej przedstawione są największe atuty związane z korzystaniem z naszej oferty.

  Pełen profesjonalizm dla każdego

  Nasze przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zleceń transportowych i motoryzacyjnych. Oprócz tego posiadamy sprzęt i stale poszerzamy swoją wiedzę, dzięki temu każdy klient może liczyć na bardzo profesjonalną obsługę. Oferta naszej firmy jest kierowana do przedsiębiorstw, a także wszystkich klientów indywidualnych, których spotkała niespodziewana sytuacja na drodze, taka jak wypadek lub nagła awaria. Fachowo naprawiamy auta w trasie lub transportujemy je w miejsce wskazane przez klienta.

  Całodobowa obsługa, również w weekendy i święta

  Jesteśmy całodobowym pogotowiem technicznym, które reaguje na wezwania swoich klientów o każdej porze dnia i nocy, również w weekendy, a także dni świąteczne. Dojeżdżamy szybko na miejsce awarii lub wypadku i w sposób bezpieczny, a także wydajny dokonujemy załadunku aut na lawetę oraz ich transportu.

  Przystępne ceny dla każdego

  Nasze przedsiębiorstwo usługowe oferuje przystępne ceny dla wszystkich klientów zainteresowanych naszą pomocą. W zamian za nie, klient otrzymuje najwyższej jakości usługi, dzięki którym rozwiązane zostaną jego nagłe problemy drogowe. Szybka, sprawna i tania obsługa to nasze najważniejsze atuty.

  PODSTAWOWE KATEGORIE USŁUG

  Pomoc Drogowa Szczecin

  Laweta Szczecin

  Holowanie Szczecin

  Auto Pomoc Szczecin

  Autoholowanie Szczecin

  OBSZAR DZIAŁANIA

  Szczecin podzielony jest na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód, a każda z dzielnic dzieli się na osiedla.

  Nasze lawety obsługują wszystkie osiedla Szczecina:
  Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

  Nasze holowniki obsługują również okoliczne miejscowości:
  Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra, Mierzyn, Przecław, Warzymice, Police, Kołbaskowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Ustowo, Dołuje, Skarbimierzyce, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Pilchowo, Przęsocin, Płochocin, Warnik, Bobolin, Nowe Warpno, Bartoszewo, Radziszewo, Grzepnica.

  📞 +48 512 228 998