AUTO POMOC SZCZECIN

Laweta w Szczecinie już od 89

HOLOWANIE SZCZECIN I OKOLICE

📞 +48 512 228 998
📞 +48 512 228 998

AUTO POMOC SZCZECIN

W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi fachowcy mogący się pochwalić szeroką wiedzą oraz doświadczeniem branżowym. Posiadamy również obszerne kontakty wśród firm specjalizujących się w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Pozwalają nam one na zapewnianie wygodnych rozliczeń bezgotówkowych dla naszych klientów.

Naszą siedzibą jest Szczecin, ale oferujemy pomoc dla klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Reagujemy na każde wezwanie w trybie pilnym oraz całodobowym (24/7 również w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy).

Doskonale znamy cały Szczecin, co pozwala nam szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia drogowego. Działamy na indywidualne zamówienia prywatne oraz współpracujemy z ubezpieczycielami i działamy na ich zlecenie.

Staramy się uruchamiać pojazdy w terenie, a holowanie traktujemy jako ostateczność. Wymieniamy opony, dowozimy paliwo oraz pomagamy w innych niespodziewanych sytuacjach drogowych. Każdy nasz klient otrzyma fachową pomoc.

Stacjonujemy na terenie całego Szczecina. Nasze lawety rozlokowane są w miejscach, z którym mieliśmy najwięcej zleceń. Dzięki temu gwarantujemy szybki dojazd na miejsce zdarzenia drogowego. W naszej flocie auto lawet mamy do dyspozycji holowniki do 3,5t. oraz holownik dostosowany do busów. Głównym obszarem naszego działania jest Szczecin i okolice.

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pomoc drogową najwyższej jakości. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic, ale w razie konieczności istnieje też możliwość obsługi klientów z całego obszaru Polski, a nawet z krajów Unii Europejskiej.

W ofercie naszej firmy mamy wszystkie usługi związane z pomocą drogową. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy docierają na miejsce w krótkim czasie i udzielają potrzebnej pomocy. Jeśli Twoje auto odmówi posłuszeństwa zholujemy go do najbliższego pewnego warsztatu samochodowego. Pozwoli to na kontynuowanie dalszej jazdy autem. Oferujemy również dowóz paliwa na drodze, wymianę żarówek, wymiana pasków osprzętu i wszelkie inne drobne naprawy, które można wykonać szybko na drodze. Holowanie traktujemy jako ostateczność, ponieważ istnieje wiele przyczyn i rodzajów awarii. Wiele z nich można zwalczyć bez konieczności holowania.

Najczęstsze przyczyny awarii w trasie to:
• rozładowany akumulator (głównie zimą, ale nie tylko),
• zerwany pasek osprzętu,
• awaria auta na parkingu podziemnym (posiadamy jako nieliczni w Szczecinie holownik “z widelcem”).
• Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24h przez cały rok. Zadzwoń i sprawdź nas.

Całodobowa pomoc drogowa Szczecin – wyjazdy do wypadków

📞 ZADZWOŃ »

DLACZEGO MY?

Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi dla każdego. Poniżej przedstawione są największe atuty związane z korzystaniem z naszej oferty.

Pełen profesjonalizm dla każdego

Nasze przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zleceń transportowych i motoryzacyjnych. Oprócz tego posiadamy sprzęt i stale poszerzamy swoją wiedzę, dzięki temu każdy klient może liczyć na bardzo profesjonalną obsługę. Oferta naszej firmy jest kierowana do przedsiębiorstw, a także wszystkich klientów indywidualnych, których spotkała niespodziewana sytuacja na drodze, taka jak wypadek lub nagła awaria. Fachowo naprawiamy auta w trasie lub transportujemy je w miejsce wskazane przez klienta.

Całodobowa obsługa, również w weekendy i święta

Jesteśmy całodobowym pogotowiem technicznym, które reaguje na wezwania swoich klientów o każdej porze dnia i nocy, również w weekendy, a także dni świąteczne. Dojeżdżamy szybko na miejsce awarii lub wypadku i w sposób bezpieczny, a także wydajny dokonujemy załadunku aut na lawetę oraz ich transportu.

Przystępne ceny dla każdego

Nasze przedsiębiorstwo usługowe oferuje przystępne ceny dla wszystkich klientów zainteresowanych naszą pomocą. W zamian za nie, klient otrzymuje najwyższej jakości usługi, dzięki którym rozwiązane zostaną jego nagłe problemy drogowe. Szybka, sprawna i tania obsługa to nasze najważniejsze atuty.

PODSTAWOWE KATEGORIE USŁUG

Pomoc Drogowa Szczecin

Laweta Szczecin

Holowanie Szczecin

Auto Pomoc Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Mechanik Mobilny Szczecin

Odholowanie auta do naszego warsztatu

OBSZAR DZIAŁANIA NASZYCH LAWET

Szczecin podzielony jest na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód, a każda z dzielnic dzieli się na osiedla.

Nasze lawety obsługują wszystkie osiedla Szczecina:
Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

Nasze holowniki obsługują również okoliczne miejscowości:
Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra, Mierzyn, Przecław, Warzymice, Police, Kołbaskowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Ustowo, Dołuje, Skarbimierzyce, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Pilchowo, Przęsocin, Płochocin, Warnik, Bobolin, Nowe Warpno, Bartoszewo, Radziszewo, Grzepnica.