AUTOHOLOWANIE SZCZECIN

Laweta w Szczecinie już od 89

TANIA LAWETA SZCZECIN I OKOLICE

📞 +48 512 228 998
📞 +48 512 228 998

AUTOHOLOWANIE SZCZECIN

Całodobowe wyjazdy do wypadków, stłuczek i awarii na drodze o każdej porze roku.

Potrzebujesz holować auto na terenie Szczecina? Zadzwoń, a na pewno się dogadamy. Pamiętaj o tym, aby korzystać z firm, które posiadają ubezpieczenie ładunku czyli OCP.

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na drodze? Gwarantujemy błyskawiczną reakcję na każde zgłoszenie holowania auta na terenie Szczecina i okolic.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, jesteśmy doświadczonym warsztatem naprawczym oraz posiadamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę związaną z naprawą i holowaniem swojego pojazdu. Oferujemy konkurencyjne ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.

Wykonujemy także kompleksowe naprawy powypadkowe, diagnostykę komputerową, mechanikę, przeglądy, montujemy i naprawiamy klimatyzację. Zachęcam do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi.

Oferujemy:

 • auto holowanie i transport pojazdów osobowych, dostawczych na terenie kraju i za granicę - Szczecin i okolice - 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu
 • szybkość obsługi - gwarantujemy błyskawiczny dojazd do klienta
 • konkurencyjne ceny za usługi - wystawiamy faktury VAT
 • transport na auto lawecie
 • transport różnych ładunków na auto lawecie (firma dysponuje 3 holownikami)
 • auto pomoc na drodze
 • auto pomoc na drodze (drobne naprawy)
 • awaryjne otwieranie pojazdów
 • Jeśli potrzebna Ci jest laweta i holowanie Twojego pojazdu nie wahaj się i dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy.

  📞 ZADZWOŃ »

  DLACZEGO MY?

  Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi dla każdego. Poniżej przedstawione są największe atuty związane z korzystaniem z naszej oferty.

  Pełen profesjonalizm dla każdego

  Nasze przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zleceń transportowych i motoryzacyjnych. Oprócz tego posiadamy sprzęt i stale poszerzamy swoją wiedzę, dzięki temu każdy klient może liczyć na bardzo profesjonalną obsługę. Oferta naszej firmy jest kierowana do przedsiębiorstw, a także wszystkich klientów indywidualnych, których spotkała niespodziewana sytuacja na drodze, taka jak wypadek lub nagła awaria. Fachowo naprawiamy auta w trasie lub transportujemy je w miejsce wskazane przez klienta.

  Całodobowa obsługa, również w weekendy i święta

  Jesteśmy całodobowym pogotowiem technicznym, które reaguje na wezwania swoich klientów o każdej porze dnia i nocy, również w weekendy, a także dni świąteczne. Dojeżdżamy szybko na miejsce awarii lub wypadku i w sposób bezpieczny, a także wydajny dokonujemy załadunku aut na lawetę oraz ich transportu.

  Przystępne ceny dla każdego

  Nasze przedsiębiorstwo usługowe oferuje przystępne ceny dla wszystkich klientów zainteresowanych naszą pomocą. W zamian za nie, klient otrzymuje najwyższej jakości usługi, dzięki którym rozwiązane zostaną jego nagłe problemy drogowe. Szybka, sprawna i tania obsługa to nasze najważniejsze atuty.

  PODSTAWOWE KATEGORIE USŁUG

  Pomoc Drogowa Szczecin

  Laweta Szczecin

  Holowanie Szczecin

  Auto Pomoc Szczecin

  Autoholowanie Szczecin

  Mechanik Mobilny Szczecin

  Odholowanie auta do naszego warsztatu

  OBSZAR DZIAŁANIA NASZYCH LAWET

  Szczecin podzielony jest na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód, a każda z dzielnic dzieli się na osiedla.

  Nasze lawety obsługują wszystkie osiedla Szczecina:
  Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

  Nasze holowniki obsługują również okoliczne miejscowości:
  Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra, Mierzyn, Przecław, Warzymice, Police, Kołbaskowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Ustowo, Dołuje, Skarbimierzyce, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Pilchowo, Przęsocin, Płochocin, Warnik, Bobolin, Nowe Warpno, Bartoszewo, Radziszewo, Grzepnica.