Pomoc Drogowa Szczecin

Tania laweta w Szczecinie od 89

Tania laweta Szczecin i okolice

📞 +48 512 228 998
📞 +48 512 228 998

Najciekawsze przypadki w naszej pracy

Niezwykłe sytuacje, z jakimi mieliśmy do czynienia podczas świadczenia usług pomocy drogowej

W pracy firmy "PDS Pomoc Drogowa Szczecin" nigdy nie brakuje emocji. Każde zlecenie jest wyjątkowe, a nasi pracownicy podejmują się każdego wyzwania, by pomóc kierowcom w potrzebie. Ale czasami sytuacje, z jakimi mamy do czynienia, są po prostu niezwykłe i trudno o niezapomniane wrażenia. W tym artykule chcielibyśmy podzielić się z Wami najciekawszymi przypadkami, z jakimi mieliśmy do czynienia podczas naszej pracy.

Wpadka na środku skrzyżowania

Pamiętamy dobrze ten dzień, kiedy otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na jednym z najruchliwszych skrzyżowań w Szczecinie. Okazało się, że kierowca auta osobowego wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z innym pojazdem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale nasz zespół musiał wykazać się sporym sprytem, by usunąć pojazdy z blokującego ruch miejsca.

Wózek widłowy na autostradzie

To było niezwykle nietypowe zgłoszenie. Kierowca ciężarówki jadącej autostradą zauważył wózek widłowy, który spadł z przyczepy i zatrzymał się na pasie awaryjnym. Dla naszego zespołu nie było to jednak żadnym problemem - w mgnieniu oka przyjechaliśmy na miejsce i bezpiecznie usunęliśmy wózek widłowy z drogi.

Autobus w błocie

Wpadka, do której doszło w okolicach Szczecina, była jednym z największych wyzwań, z jakimi mieliśmy do czynienia. Autobus pasażerski wjechał w błoto na polu i ugrzązł w nim po osie. Nasz zespół musiał użyć specjalistycznego sprzętu, by wyciągnąć autobus z błota.

Wspominając o naszych najciekawszych przypadkach, nie możemy zapomnieć o pewnej sytuacji, która miała miejsce na jednej z dróg krajowych w okolicy Szczecina. Jeden z kierowców postanowił zrobić sobie drzemkę w samochodzie, który parkował na poboczu. Niestety, zapomniał on, że nie odciągnął ręcznego hamulca i jego auto zaczęło toczyć się po skarpie w kierunku lasu. Na szczęście, szybka reakcja naszego zespołu i użycie autolawety uchroniło kierowcę i jego pojazd przed poważnymi uszkodzeniami.

Innym razem zostaliśmy wezwani do pomocy przez kierowcę, który utknął w piaszczystym błocie na jednej z podmiejskich dróg. Po dotarciu na miejsce, okazało się, że w miejscu, gdzie miał się znajdować utwardzony podjazd, znajduje się teraz spory staw. Dzięki naszej mobilnej pomocy drogowej udało się uwolnić auto i dowieźć je do bezpiecznej strefy.

Jednak nie wszystkie sytuacje, z jakimi mieliśmy do czynienia, kończyły się szczęśliwie. W jednym przypadku zostaliśmy wezwani do pomocy po zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu. Na szczęście, żaden z kierowców nie odniósł poważnych obrażeń, ale oba pojazdy były całkowicie zniszczone. Musieliśmy użyć naszej autolawety, aby usunąć wraki z drogi.

Oprócz tych wypadków, mieliśmy do czynienia z wieloma innymi sytuacjami, takimi jak awarie silników, uszkodzenia opon czy zatrzymania pojazdów z powodu braku paliwa. Zawsze staramy się być na czas i udzielać pomocy w każdej sytuacji, aby kierowcy mogli bezpiecznie kontynuować swoją podróż.

Podsumowując, nasza praca jako firmy "PDS Pomoc Drogowa Szczecin" zawsze jest pełna niespodzianek. Spotykamy się z wieloma ciekawymi przypadkami, które wymagają szybkiej reakcji i skutecznej pomocy. Mamy nadzieję, że dzięki naszym usługom kierowcy czują się bezpieczniej na drodze i zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

📞 ZADZWOŃ »

DLACZEGO MY?

Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi dla każdego. Poniżej przedstawione są największe atuty związane z korzystaniem z naszej oferty.

Pełen profesjonalizm dla każdego

Nasze przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zleceń transportowych i motoryzacyjnych. Oprócz tego posiadamy sprzęt i stale poszerzamy swoją wiedzę, dzięki temu każdy klient może liczyć na bardzo profesjonalną obsługę. Oferta naszej firmy jest kierowana do przedsiębiorstw, a także wszystkich klientów indywidualnych, których spotkała niespodziewana sytuacja na drodze, taka jak wypadek lub nagła awaria. Fachowo naprawiamy auta w trasie lub transportujemy je w miejsce wskazane przez klienta.

Całodobowa obsługa, również w weekendy i święta

Jesteśmy całodobowym pogotowiem technicznym, które reaguje na wezwania swoich klientów o każdej porze dnia i nocy, również w weekendy, a także dni świąteczne. Dojeżdżamy szybko na miejsce awarii lub wypadku i w sposób bezpieczny, a także wydajny dokonujemy załadunku aut na lawetę oraz ich transportu.

Przystępne ceny dla każdego

Nasze przedsiębiorstwo usługowe oferuje przystępne ceny dla wszystkich klientów zainteresowanych naszą pomocą. W zamian za nie, klient otrzymuje najwyższej jakości usługi, dzięki którym rozwiązane zostaną jego nagłe problemy drogowe. Szybka, sprawna i tania obsługa to nasze najważniejsze atuty.

PODSTAWOWE KATEGORIE USŁUG

Pomoc Drogowa Szczecin

Laweta Szczecin

Holowanie Szczecin

Auto Pomoc Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Mechanik Mobilny Szczecin

Odholowanie auta do naszego warsztatu

OBSZAR DZIAŁANIA NASZYCH LAWET

Szczecin podzielony jest na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód, a każda z dzielnic dzieli się na osiedla.

Nasze lawety obsługują wszystkie osiedla Szczecina:
Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

Nasze holowniki obsługują również okoliczne miejscowości:
Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra, Mierzyn, Przecław, Warzymice, Police, Kołbaskowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Ustowo, Dołuje, Skarbimierzyce, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Pilchowo, Przęsocin, Płochocin, Warnik, Bobolin, Nowe Warpno, Bartoszewo, Radziszewo, Grzepnica.