POMOC DROGOWA SZCZECIN

Pomoc w Szczecinie już od 89

POMOC DROGOWA SZCZECIN I OKOLICE

📞 +48 512 228 998
📞 +48 512 228 998

POMOC DROGOWA SZCZECIN

Pracujemy 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej w Szczecinie.

Nasze przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług związanych z branżą motoryzacyjną. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem oraz pojazdami pozwalającymi nam na przewożenie samochodów różnych rodzajów, marek i modeli niezależnie od ich ciężaru, gabarytów, a także innych cech. Dzięki temu transport na miejsce wskazane przez klienta jest szybki, bezpieczny oraz bezproblemowy.

Nasza firma posiada również sprzęt, a także zatrudnia specjalistów, którzy są w stanie realizować prace naprawcze w trasie. Czasami przyczyną odmówienia posłuszeństwa przez pojazd może być błahostka. Dzięki naszej pomocy można szybko zdiagnozować przyczynę problemu oraz ją usunąć. W związku z tym holowanie stanowi dla nas ostateczność.

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy szybko i profesjonalnie reagują na każde wezwanie. Dzięki temu pojawiamy się szybko na miejscu wypadku lub awarii. Holowanie stanowi dla nas ostateczność w sytuacjach, w których auta ulegają dużym awariom lub nie mogą być dalej użytkowane w wyniku wypadku.

Naszym atutem jest fakt, że działamy jako całodobowe pogotowie drogowe i techniczne. Oznacza to, że zareagujemy na każde wezwanie, również na wezwania weekendowe, nocne, a także świąteczne. Każdy klient może liczyć na szybkie dotarcie naszego zespołu specjalistów we wskazane miejsce. Oprócz tego oferujemy przystępne ceny dla każdego. Oferta naszej firmy jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorstw transportowych oraz działających w innych branżach.

CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA

Wypadki, awarie samochodowe i drobne stłuczki zdarzają się na drogach każdego dnia. W zasadzie nie sposób ich uniknąć. Doskonale to rozumiemy, dlatego jesteśmy zawsze gotowi pospieszyć Państwu z pomocą. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby rozwiązać każdy napotkany na drodze problem.

Od ponad 10 lat zajmujemy się kompleksowymi usługami motoryzacyjnymi. W naszych szeregach mamy samych wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy niezawodny sprzęt do holowania pojazdów, dzięki któremu usuwamy auta z miejsca kolizji, wypadku lub awarii samochodu.

W naszym warsztacie samochodowym dokonujemy kompleksowych napraw powypadkowych i mechanicznych. Ponadto, od wielu lat współpracujemy z licznymi zakładami ubezpieczeniowymi.

Tania pomoc drogowa obejmuje szereg usług:

Działamy szybko i sprawnie - świadczymy kompleksowe i całodobowe usługi w zakesie pomocy drogowej. Szybki dojazd, kompleksowa obsługa i wieloletnie doświadczenie to nasze główne zalety.

📞 ZADZWOŃ »

DLACZEGO MY?

Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi dla każdego. Poniżej przedstawione są największe atuty związane z korzystaniem z naszej oferty.

Pełen profesjonalizm dla każdego

Nasze przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zleceń transportowych i motoryzacyjnych. Oprócz tego posiadamy sprzęt i stale poszerzamy swoją wiedzę, dzięki temu każdy klient może liczyć na bardzo profesjonalną obsługę. Oferta naszej firmy jest kierowana do przedsiębiorstw, a także wszystkich klientów indywidualnych, których spotkała niespodziewana sytuacja na drodze, taka jak wypadek lub nagła awaria. Fachowo naprawiamy auta w trasie lub transportujemy je w miejsce wskazane przez klienta.

Całodobowa obsługa, również w weekendy i święta

Jesteśmy całodobowym pogotowiem technicznym, które reaguje na wezwania swoich klientów o każdej porze dnia i nocy, również w weekendy, a także dni świąteczne. Dojeżdżamy szybko na miejsce awarii lub wypadku i w sposób bezpieczny, a także wydajny dokonujemy załadunku aut na lawetę oraz ich transportu.

Przystępne ceny dla każdego

Nasze przedsiębiorstwo usługowe oferuje przystępne ceny dla wszystkich klientów zainteresowanych naszą pomocą. W zamian za nie, klient otrzymuje najwyższej jakości usługi, dzięki którym rozwiązane zostaną jego nagłe problemy drogowe. Szybka, sprawna i tania obsługa to nasze najważniejsze atuty.

PODSTAWOWE KATEGORIE USŁUG

Pomoc Drogowa Szczecin

Laweta Szczecin

Holowanie Szczecin

Auto Pomoc Szczecin

Autoholowanie Szczecin

Mechanik Mobilny Szczecin

Odholowanie auta do naszego warsztatu

OBSZAR DZIAŁANIA NASZYCH LAWET

Szczecin podzielony jest na 4 dzielnice: Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód, a każda z dzielnic dzieli się na osiedla.

Nasze lawety obsługują wszystkie osiedla Szczecina:
Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Załom-Kasztanowe, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz.

Nasze holowniki obsługują również okoliczne miejscowości:
Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra, Mierzyn, Przecław, Warzymice, Police, Kołbaskowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Ustowo, Dołuje, Skarbimierzyce, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Pilchowo, Przęsocin, Płochocin, Warnik, Bobolin, Nowe Warpno, Bartoszewo, Radziszewo, Grzepnica.